ALI KAHKESHAN

جادوی کار پاره وقت جیم ران

شاید جیم ران را بتوان استثنایی ترین شخصیت معاصر در آموزش رشد شخصی و موفقیت به حساب آورد. تا جایی که افراد بزرگی همچون برایان تریسی – دنیس ویتلی – آنتونی رابینز – درن هاردی – اریک ووری – لس بران و … از او به عنوان استاد استادان یاد میکنند و آموزش ها او را مبنا و خمیر مایه ی اصلی درس های خود قرار می دهند .

جیم ران یکی از بهترین سخنرانان است و سلیس ترین و روان ترین بیان را دارن.او از معدود استادانی است که آموزه هایش را خود به تمامی زندگی کرده است.

یافتن یک فرصت کاری

ج.ر : من به عنوان فردی از ایالت آیداهو تنها می‌توانستم از دوشیدن شیر گاو پول دربیاورم که این کار پول زیادی را نسیب من نمیکرد.

زمانی که با بازاریابی شبکه ای آشنا شدم و سیستمی را دیدم که میتوان از پایین شروع کرد و به بالا ترین سطح پیشرفت رسید و درضمن به صورت پاره وقت شروع میشد.

زمانی که با این سیستم آشنا شدم به راستی انقلابی در زندگی من ایجاد شد من دیگر آدم سابق نیودم. اکنون بخش بزرگی از زندگی من معرفی و شناساندن این سیستم و فرصت فوق العاده با مردم در جای جای دنیاست.

اما مهم تر از همه چیز بینش و فلسفه شما برای کار کردن است از آن جای که شما میتوانید در بهترین شرکت با بهترین محصول و بهترین پلن درآمدی حضور داشته باشید ولی وقتی که بینش و فلسفه درست راه را بلد نباشید نمیتوانید پیشرفت کنید و من این جا هستم تا به شما این بینش و فلسفه را یاد بدهم.

نسختین چیز که به طور شگرفی زندگی من را تغییر داد شناخت محصولی بود که میتوانستم به آن اعتماد داشته باشم .

مادر من از شیوه تغذیه ای پیروی میکرد که از پدر و پدربزرگ خود یاد گرفته بود و نتیجه آن روش افزایش ۲۰ ساله عمرش بود و طول عمر طولانی پدرم . او با مطالعاتی که داشت چیز هایی را با هم مخلوط میکرد و به ما میداد که اسمش را معجون گذاشته بود. من این شیوه تغذیه را به دو دخترم انتقال دادم و آن ها تا  به حال مریض نشده اند.

منظور از این گفتار این است که با مطالعه و درگیر بودن در صنعتی که در آن کار میکنید یکی از بهترن موارد است. این بسیار مهم است : فلسفه و بینش شخصی شما و چیزی که به آن باور دارید شما را در قرن آینده به پیش میبرد.

 

سود بردن بهتر از مزد گرفتن

به محض این که با این موضوع آشنا شدم ثروتمند شدم ( سود بردن بهتر از مزد گرفتن است )

مزد گرفتن باعث میشود شما بتوانید امرار معاش کنید که این به نوبه‌ی خود خوب است ولی سود بردن باعث می‌شود شما ثروتمند شوید که این خیلی خوب است .

شما می‌توانید انتخاب کنید که خوب یا خیلی خوب زندگی کنید و هم اکنون ابزار لازم برای خیلی خوب بودن فراهم است و فقط باید تصمیم بگیرید.

ما آموزش میدهیم که سرمایه باید در دستان مردم باشد و این جاست که نبوغ ایجاد می‌شود تا کالا ها و خدمات به بازار عرضه شوند. من در ادامه به شما معجزه سرمایه داری در میان مردم کشورمان را نشان خواهم داد و شما هم می‌توانید جزوی از آن ها باشید.

شما می‌توانید این کار اعجاز آور را به صورت پاره وقت شروع کنید و این فوق العاده است

و در ادامه : اگر شما در آغاز مثلا بین ۱ تا ۲ ساعت در روز زمان برای کار جدید بگذارید و ۶ ساعت برای کار اصلی خود این جاست که می‌توانید ثروتمند شوید و من بعد از فهمیدن این فلسفه بسیار هیجان زده شدم .

 

جادوی کار پاره وقت

نخستین هدف من این بود که یک کار پاره وقت داشته باشم  و می‌خواستم به اندازه‌ی درآمد شغل تمام وقتم در کار پاره وقتم سود ایجاد کنم .

من اسم این را جادوی کار پاره وقت می‌گذارم.

انجام کار پاره وقت شور و شوق بسیاری برای مردم ایجاد میکند چون می‌توانند از این طریق به قروت برسند. اگر شما برای ۱۴ ساعت در هفته با تمرکز واقعی کار کنید خیلی طول نخواهد کشید تا به سود برسید. در ادامه برایتان بازگو می‌کنم زیاد طول نخواهد کشید تا میزان درآمد شما از کار وقت به منظور ایجاد ثروت برابر با درآمد شما از شغل تمام وقت‌تان شود.

من در کم تر از شش ماه به این هدف رسیدم.

اکنون من یک مبحث شگفت انگیز برای معارفه کار دارم : من کار پاره وقتی برای ثروتمند شدن پیدا کرده ام و به اندازه شغل تمام وقتم از آن درآمد کسب میکنم.تمایل داری برایت بگویم که چیست ؟

این دومین هدف من بود تا درآمد کار پاره وقتم دو برابر درآمد شغل تمام وقتم شود و در کم تر از یک سال به این هدفم نیز رسیدم. در واقع دو برابر درآمد شغل تمام وقتم از کار پاره وقتم به منظور ایجاد ثروت پول می‌ساختم.

زمانی که شما در پایان هر ماه ۱۰۰۰ دلار بیشتر درآمد داشته باشید آن هم از کار وقت خود سبک زندگی شما به صورت معجزه اسایی متحول می‌شود و این خود بهترین چیز برای جذب افراد به سازمان است.

زمانی که شما ماشین جدیدی میخرید از شما میپرسند چگونه توانستی همچین ماشینی را بخری و شما میگویی یک کار پاره وقت پیدا کردم و یا زمانی که خانه خود را عوض میکنید از شما میپرسند چگونه توانستی و شما میگویی یک کار پاره وقت پیدا کردم و این فوق العاده است.

 

مقاله پیشنهادی : آموزش فروش 

اضافه کردن نظر

تماس با ما