ALI KAHKESHAN

خلاصه کتاب فروش موفق برایان تریسی ۲

مهارت مدیریت فردی

اولین استراتژی این است که قیف فروشتان را پر نگه دارید . اطمینان حاصل کنید که سیستم فروش خود را با جریانی ثابت و همیشگی از مشتریان جدید تغذیه می‌کنید. دوم تصمیم بگیرید در هر یک از حوزه های کلیدی بهتر شوید.

مهارت های مدیریت فردی

شفافیت عامل ۹۵ درصد موفقیت ها در زندگی شخصی و کاری است. مهم ترین دلیل این که چرا بعضی افراد از سایرین موفقت تر هستند این است که آن ها به وضوح خود را می‌شناسند و دقیقا میدانند که برای دستیابی به آن باید چه کاری انجام دهند.

شفافیت نیازمند تفکر همیشگی است. به گفته توماس ادیسون : سخت ترین کار دنیا فکر کردن است به همین دلیل اغلب مردم آن را هرگز انجام نمیدهند.

اهداف بزرگی تعیین کنید

برای خود اهداف مالی دقیق ماهانه و سالانه تعیین کنید . هر ماه می‌خواهید چقدر درآمد داشته باشید؟ این ها اهداف شما هستند. هر کاری که انجام می‌دهید باید در جهت رسیدن به این اهداف یا فراتر رفتن از آن ها باشد

یکی از شاگردان من در حوزه فروش بسیار موفق بود. با این حال هدفی برای خود تعیین کرده بود تا در ۱۲ ماه آینده درآمدش را دو برابر کند. سپس به بررسی همه کارهایی پرداخت که می‌توانست برای دو برابر کردن فروش و درآمدش انجام دهد. یکی از دوستانش پیشنهاد داد که ساده ترین راه دو برایر کردن میزان هر فروش است.

این ایده هرگز به ذهن خودش نرسیده بود. پس به جستجو پرداخت تا ببیند کدام نوع مشتری خرید بیشتری نسبت به مشتریان فعلی او می‌دهند؟

نسبت ها را بشناسید

کشف بزرگ این است : فروش در هر زمان  و مکان خارج از کنترل است اما فعالیت هایتان کاملا تحت کنترل شما است . خبر خوب اینکه با کنترل فعالیت های فروش غیر مستقیم نتایج فروش را نیز کنترل می‌کنید.

سه اقدام اساسی برای فروش موفق

  1. جزب مشتری احتمالی
  2. پیشنهاد فروش
  3. نهایی کردن فروش

اولویت هایتان را مشخص کنید

جوهر مدیریت فردی توانایی اولویت ها و تعهد به آن ها است. از قانون ۲۰/۸۰ استفاده کنید. بدانید که ۸۰ درصد نتایج فروش حاصل ۲۰ درصد فعالیت های شما است. بر ارزشمندترین روش استفاده از زمان تمرکز کنید

 

سقف رؤیاهای‌تان را برای هماهنگ‌شدن با واقعیت پایین نیاورید، بلکه عقایدتان را برای تطابق با هدف‌تان بالا بکشید.

 

مهارت مدیریت فردی

مجموعه عادات و آداب و فعالیت هایی وجود دارد که پر درآمدترین فروشندگان هر حوزه از آن ها استفاده می‌کنند. یکی از قوانین مهم زندگی این است که اگر همان کاری را انجام دهید که موفق ترین افراد انجام می‌دهند به زودی شما هم همان نتایج را و پاداش ها را خواهید گرفت.

زود بیدار شوید و سرکار بروید

مطالعه اخیر درباره پردرآمدترین افراد نشان میدهد که به جز مورد استثنا سایرین زودتر از ساعت ۶ از خواب برمی‌خیزند.

آن ها اداب مخصوص از جمله ورزش – مطالعه – تفکر و نوشتن را انجام می‌دهند.

 

شما میتوانید با خرید کتاب فروش موفق برایان ترسی به متن کامل آن دسترسی پیدا کنید و همچنین به سایت modiresabz.com  مراجعه کنید .

اضافه کردن نظر

تماس با ما