ALI KAHKESHAN
باشگاه کارآفرینی استیلا چیست

باشگاه کارآفرینی استیلا چیست ؟

سیستم‌ها به افراد عادی امکان می‌دهند که به‌نحوی قابل پیش‌بینی به نتایج خارق‌العاده برسند، درحالی‌که بدون سیستم، رسیدن به نتایج حتی عادی برای افراد خارق‌العاده هم سخت است.

ما براي اولين بار در تاريخ ايران ، در پنجره جمعيتي كشور هستيم ؛ يعني بيشترين تعداد جوان فعال در تاريخ ايران را داريم ؛ نه قبل از اين ، نه در بيست سال اينده اين تعداد جوان فعال اماده كار نخواهيم داشت ؛

وقتي كشوري در پنجره جمعيتيست ، بهترين موقعيت پيشرفت خود را داراست، تنها به يك شرط : بتواند از منابع انساني خود، كامل و عادلانه استفاده كند ؛

حالا فرض كنید ، اينهمه استعداد متنوع ، اينهمه موتور پيشرفت و رفاه ، توسط كارخانه اموزشي ، بسته بندي مي شوند براي يك يا دو شغل مشخصي كه امكاني هم براي بدست اوردنش ندارند ؛ و همه با زانوي غم به بغل مي گيرند كه براي اينده چه كنيم ؟!

كافيست كه اينهمه استعداد متنوع را به رسميت بشناسيم، كافيست بفهميم هر كدام از اين جوانها را اگر به استعداد منحصر به فردش ، ميدان بدهيم ، يك موتور توسعه و رفاه كشور مي شود ؛

در كشوري كه جوان نمي تواند كار كند ، تحريم نباشد ، تورم مي شود ، تحريم باشد ، بيكاري و ركود مي شود ؛ راهي جز حضور اين جوانها براي حال خوب كشور نيست ؛
فقط استعدادها را به رسميت بشناسيم و فقط همين جوانها ؛ راه ديگري براي نجات كشور از فشارها نيست .

سریع‌ترین راه برای موفقیت، داشتن نگرشی است که ترس از شکست در آن جایی ندارد.

باشگاه کارآفرینی استیلا چیست ؟

کوشش مستمر برای بهترین بودن
قانون بقای انرژی
پیگیری مسولیت ها
اولویت دادن به کار
رویارویی با چالش ها
استقامت و پایداری
در دسترس بودن
عشق به کار و تمرکز در آن
افزایش مهارت ها
استمرار در انجام وظایف روزانه
نگرش متواضعانه و قدرشناسانه
درک توانایی ها و نیاز های دیگران
نگاه حمایتی
خدمت دهی با کیفیت
پذیرش و قدرشناسی
پذیرش فردیت
احترام به تجربیات دیگران
هنر حل مساله
جلب اعتماد دیگران
تعهد و … بخشی از منشور نگرشی باشگاه کارافرینی استیلا می‌باشد.

باشگاه استیلا در واقع مجموعه‌ای از شرکت بازاریابی شبکه‌ای نیوشا است که با استاندارد های جهانی این تجارت که براساس گفته های بزرگانی مانند آقای جیم ران و … مشغول به انجام این فعالیت می‌باشد.

نیوشا یک شرکت بازاریابی شبکه ای ست که در سال ۹۱ مجوز فعالیت خود را دریافت کرده و هم اکنون با محصولاتی انحصاری در ایران و دنیا مشغول فعالیت می‌باشد.

محصولات این شرکت شامل انواع نوشیدنی های گیاهی مانند دمنوش و چای های طبیعی است که به صورت انحصاری در این شرکت تولید و توضیع میشود.

اطلاعات بیشتر …

اگر اقدام به فعالیت در شرکت نیوشا و تیم استیلا کرده اید به شما تبریک میگوییم و امید واریم بتوانید به بهترین شکل کار خود را انجام دهید.

اگر هرگونه سوال و انتقادی درمورد کار برایتان پیش آمد میتوانید از ما کمک بخواهید.

تلفن تماس با اقای علی کهکشان مدیر فروش شرکت : ۰۹۰۱۰۱۴۹۲۹۹

ایدی تلگرام : androidcontacts

اضافه کردن نظر

تماس با ما